FFSMC10C
Cynergy3Cynergy3
FFSMC10C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FFSMC10C
Výrobca / Značka: Cynergy3
Popis produktu CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A
listoch: FFSMC10C.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 638 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • správa
Špecifikácie FFSMC10C
Číslo dielu FFSMC10C Výrobca Cynergy3
popis CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 638 pcs Dátový hárok FFSMC10C.pdf
Napätie 110VDC, 250VAC typ Liquid
Spínať úroveň ovládania - séria FFSMC
Typ výstupu Switch (Single Float) Konfigurácia výstupu SPDT
Ostatné mená 725-1025
FFS10C
FFS10C-ND
FFSMC10C-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 55°C
Typ montáže Cable Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - bývanie a hranol High Density Polyethylene (PEHD) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
prúd 10A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FFSMC10B
FFSMC10B
výrobcovia: Cynergy3
popis: CABLE FLOAT HORZ SPDT C/O 10A
Skladom: 749 pcs
Stiahnuť ▼: FFSMC10B.pdf
RFQ
FFSMC10BW
FFSMC10BW
výrobcovia: Cynergy3
Skladom: 558 pcs
Stiahnuť ▼: FFSMC10BW.pdf
RFQ
FFSMC10CW
FFSMC10CW
popis: CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A