PRGD48150-10
CrydomCrydom
PRGD48150-10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRGD48150-10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V
listoch: 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
  • správa
Špecifikácie PRGD48150-10
Číslo dielu PRGD48150-10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5333 pcs Dátový hárok 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 4 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PRG obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 150A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PRG833801-8C
PRG833801-8C
výrobcovia: International Rectifier (Infineon Technologies)
popis: GANG PROGRAMMER
Skladom: 115 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PRGD48150
PRGD48150
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V