PRGA24150-10
CrydomCrydom
PRGA24150-10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRGA24150-10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V
listoch: 1.PRGA24150-10.pdf2.PRGA24150-10.pdf3.PRGA24150-10.pdf
  • správa
Špecifikácie PRGA24150-10
Číslo dielu PRGA24150-10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4890 pcs Dátový hárok 1.PRGA24150-10.pdf2.PRGA24150-10.pdf3.PRGA24150-10.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PRG obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 150A