PRGA48150-10
CrydomCrydom
PRGA48150-10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRGA48150-10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V
listoch: 1.PRGA48150-10.pdf2.PRGA48150-10.pdf3.PRGA48150-10.pdf
  • správa
Špecifikácie PRGA48150-10
Číslo dielu PRGA48150-10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5557 pcs Dátový hárok 1.PRGA48150-10.pdf2.PRGA48150-10.pdf3.PRGA48150-10.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PRG obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Ostatné mená Q1523696 Typ montáže Chassis Mount
Nabíjací prúd 150A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant