DP4RSA60E60
CrydomCrydom
DP4RSA60E60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60E60
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
listoch: 1.DP4RSA60E60.pdf2.DP4RSA60E60.pdf3.DP4RSA60E60.pdf4.DP4RSA60E60.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 265 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60E60
Číslo dielu DP4RSA60E60 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC1841
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 60A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4RSA60E40B2
DP4RSA60E40B2
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Skladom: 272 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E40B2.pdf
RFQ
DP4RSA60E60B8
DP4RSA60E60B8
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V