DP4RSA60E40
CrydomCrydom
DP4RSA60E40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60E40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
listoch: 1.DP4RSA60E40.pdf2.DP4RSA60E40.pdf3.DP4RSA60E40.pdf4.DP4RSA60E40.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 297 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60E40
Číslo dielu DP4RSA60E40 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant