DP4RSA60E40B
CrydomCrydom
DP4RSA60E40B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60E40B
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
listoch: 1.DP4RSA60E40B.pdf2.DP4RSA60E40B.pdf3.DP4RSA60E40B.pdf4.DP4RSA60E40B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 263 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 263 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60E40B
Číslo dielu DP4RSA60E40B Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC2696
DP4RSA60E40B-ND
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 40A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4RSA60E20B8
DP4RSA60E20B8
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Skladom: 315 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E20B8.pdf
RFQ
DP4RSA60E20B
DP4RSA60E20B
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Skladom: 267 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E20B.pdf
RFQ
DP4RSA60E40B8
DP4RSA60E40B8
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Skladom: 256 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E40B8.pdf
DP4RSA60E20
DP4RSA60E20
Skladom: 324 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E20.pdf
DP4RSA60E60
DP4RSA60E60
popis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Skladom: 265 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E60.pdf
DP4RSA60E40
DP4RSA60E40
Skladom: 297 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E40.pdf
DP4RSA60E60B
DP4RSA60E60B
Skladom: 249 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E60B.pdf
DP4RSA60E60B2
DP4RSA60E60B2
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Skladom: 218 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E60B2.pdf
DP4RSA60E40B5
DP4RSA60E40B5
Skladom: 230 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E40B5.pdf
DP4RSA60E20B5
DP4RSA60E20B5
Skladom: 283 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E20B5.pdf
DP4RSA60E40B2
DP4RSA60E40B2
Skladom: 272 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E40B2.pdf
DP4RSA60E20B2
DP4RSA60E20B2
Skladom: 295 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60E20B2.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety