DP4RSA60D40B
CrydomCrydom
DP4RSA60D40B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60D40B
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
listoch: 1.DP4RSA60D40B.pdf2.DP4RSA60D40B.pdf3.DP4RSA60D40B.pdf4.DP4RSA60D40B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 265 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60D40B
Číslo dielu DP4RSA60D40B Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 4.5 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4RSA60D60
DP4RSA60D60
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Skladom: 213 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60D60.pdf
RFQ
DP4RSA60D40B5
DP4RSA60D40B5
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Skladom: 268 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60D40B5.pdf
RFQ
DP4RSA60D40B2
DP4RSA60D40B2