DP4RSA60D20
CrydomCrydom
DP4RSA60D20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60D20
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
listoch: 1.DP4RSA60D20.pdf2.DP4RSA60D20.pdf3.DP4RSA60D20.pdf4.DP4RSA60D20.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 298 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60D20
Číslo dielu DP4RSA60D20 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 4.5 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC1837
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 20A