DP4R60E60
CrydomCrydom
DP4R60E60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4R60E60
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
listoch: 1.DP4R60E60.pdf2.DP4R60E60.pdf3.DP4R60E60.pdf4.DP4R60E60.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 246 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4R60E60
Číslo dielu DP4R60E60 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 246 pcs Dátový hárok 1.DP4R60E60.pdf2.DP4R60E60.pdf3.DP4R60E60.pdf4.DP4R60E60.pdf
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC1835
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 60A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4RSA60D20
DP4RSA60D20
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Skladom: 298 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60D20.pdf
RFQ
DP4R60E60B8
DP4R60E60B8
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Skladom: 213 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E60B8.pdf
RFQ
DP4R60E40B5
DP4R60E40B5
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Skladom: 248 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40B5.pdf
DP4R60E60B
DP4R60E60B
popis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Skladom: 230 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E60B.pdf
DP4R60E60BH
DP4R60E60BH
popis: SOLID STATE RELAY
Skladom: 236 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E60BH.pdf
DP4R60E20H
DP4R60E20H
popis: RELAY SSR 1-48 V
Skladom: 294 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E20H.pdf
DP4R60E40B8
DP4R60E40B8
Skladom: 293 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40B8.pdf
DP4R60E60B5
DP4R60E60B5
Skladom: 246 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E60B5.pdf
DP4R60E40
DP4R60E40
Skladom: 304 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40.pdf
DP4R60E60B2
DP4R60E60B2
Skladom: 242 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E60B2.pdf
DP4R60E40B
DP4R60E40B