DP4R60E40
CrydomCrydom
DP4R60E40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4R60E40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
listoch: 1.DP4R60E40.pdf2.DP4R60E40.pdf3.DP4R60E40.pdf4.DP4R60E40.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 304 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4R60E40
Číslo dielu DP4R60E40 Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 304 pcs Dátový hárok 1.DP4R60E40.pdf2.DP4R60E40.pdf3.DP4R60E40.pdf4.DP4R60E40.pdf
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 18 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC2326
DP4R60E40-ND
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 40A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4R60E40B2
DP4R60E40B2
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Skladom: 282 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40B2.pdf
RFQ
DP4R60E20H
DP4R60E20H
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR 1-48 V
Skladom: 294 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E20H.pdf
RFQ
DP4R60E20B
DP4R60E20B
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Skladom: 251 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E20B.pdf
DP4R60E40B
DP4R60E40B
Skladom: 296 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40B.pdf
DP4R60E40B8
DP4R60E40B8
Skladom: 293 pcs
Stiahnuť ▼: DP4R60E40B8.pdf
DP4R60E40B5
DP4R60E40B5