DP4RSA60D60B
CrydomCrydom
DP4RSA60D60B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DP4RSA60D60B
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
listoch: 1.DP4RSA60D60B.pdf2.DP4RSA60D60B.pdf3.DP4RSA60D60B.pdf4.DP4RSA60D60B.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 228 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DP4RSA60D60B
Číslo dielu DP4RSA60D60B Výrobca Crydom
popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - zaťaženie 1 ~ 48 V Napätie - vstup 4.5 ~ 15VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria DP
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatné mená CC2695
DP4RSA60D60B-ND
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 60A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DP4RSA60D40B8
DP4RSA60D40B8
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Skladom: 271 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60D40B8.pdf
RFQ
DP4RSA60D60B2
DP4RSA60D60B2
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Skladom: 194 pcs
Stiahnuť ▼: DP4RSA60D60B2.pdf
RFQ
DP4RSA60D60B8
DP4RSA60D60B8