20LPCV2475
CrydomCrydom
20LPCV2475 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20LPCV2475
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 75A 20-300V
listoch: 1.20LPCV2475.pdf2.20LPCV2475.pdf3.20LPCV2475.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 184 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie 20LPCV2475
Číslo dielu 20LPCV2475 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 75A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 184 pcs Dátový hárok 1.20LPCV2475.pdf2.20LPCV2475.pdf3.20LPCV2475.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 4 ~ 20mA
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 75A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant