20LPCV2440
CrydomCrydom
20LPCV2440 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20LPCV2440
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 20-300V
listoch: 1.20LPCV2440.pdf2.20LPCV2440.pdf3.20LPCV2440.pdf
  • správa
Špecifikácie 20LPCV2440
Číslo dielu 20LPCV2440 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4353 pcs Dátový hárok 1.20LPCV2440.pdf2.20LPCV2440.pdf3.20LPCV2440.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 4 ~ 20mA
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Typ montáže Chassis Mount Nabíjací prúd 40A