20LPCV24110
CrydomCrydom
20LPCV24110 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 20LPCV24110
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
listoch: 1.20LPCV24110.pdf2.20LPCV24110.pdf3.20LPCV24110.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 204 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 204 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie 20LPCV24110
Číslo dielu 20LPCV24110 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 204 pcs Dátový hárok 1.20LPCV24110.pdf2.20LPCV24110.pdf3.20LPCV24110.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 4 ~ 20mA
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 110A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
20LR550SU
20LR550SU
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: PTC RESET FUSE 20V 5.5A STRAP
Skladom: 128640 pcs
Stiahnuť ▼: 20LR550SU.pdf
RFQ
20LPCV2440
20LPCV2440
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 20-300V
Skladom: 4353 pcs
Stiahnuť ▼: 20LPCV2440.pdf
RFQ
20LET
20LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE 20A 240V AC TYPE T