SM4ETA504
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETA504 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4ETA504
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500K OHM 0.25W J LEAD
listoch: SM4ETA504.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4ETA504
Číslo dielu SM4ETA504 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 500K OHM 0.25W J LEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5289 pcs Dátový hárok SM4ETA504.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
séria SM4 Odporový materiál Cermet
odpor 500 kOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená SM-4ETA504
SM4ETA504TR
Počet otočení 12 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis 500 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Typ nastavenia Side Adjustment