SM4ETA503
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETA503 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4ETA503
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE
listoch: SM4ETA503.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4ETA503
Číslo dielu SM4ETA503 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5100 pcs Dátový hárok SM4ETA503.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
séria SM4 Odporový materiál Cermet
odpor 50 kOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená SM-4ETA503
SM4ETA503TR
Počet otočení 12 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Typ nastavenia Side Adjustment