SM4ETA203
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETA203 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM4ETA203
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
listoch: SM4ETA203.pdf
  • správa
Špecifikácie SM4ETA203
Číslo dielu SM4ETA203 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5799 pcs Dátový hárok SM4ETA203.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.193" L x 0.177" W x 0.146" H (4.90mm x 4.50mm x 3.70mm)
séria SM4 Odporový materiál Cermet
odpor 20 kOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Cut Tape (CT) Ostatné mená SM4ETA203CT
Počet otočení 12 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis 20 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Typ nastavenia Side Adjustment