CT20EPB202
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EPB202 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT20EPB202
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT20EPB202.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie CT20EPB202
Číslo dielu CT20EPB202 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35488 pcs Dátový hárok CT20EPB202.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.350" x 0.276" Face x 0.906" L (8.90mm x 7.00mm x 23.00mm)
séria CT20 Odporový materiál Cermet
odpor 2 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-20EPB 2K OHM (202)
CT-20EPB202
Počet otočení 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment