CT20EP501
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EP501 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT20EP501
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT20EP501.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CT20EP501
Číslo dielu CT20EP501 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82524 pcs Dátový hárok CT20EP501.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm)
séria CT20 Odporový materiál Cermet
odpor 500 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-20EP 500 OHM (501)
Počet otočení 15 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 1 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment