CT20EPB203
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EPB203 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT20EPB203
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT20EPB203.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie CT20EPB203
Číslo dielu CT20EPB203 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36634 pcs Dátový hárok CT20EPB203.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.350" x 0.276" Face x 0.906" L (8.90mm x 7.00mm x 23.00mm)
séria CT20 Odporový materiál Cermet
odpor 20 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-20EPB 20K OHM (203)
CT-20EPB203
Počet otočení 15 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment