DOCSC022F-030.72M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC022F-030.72M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DOCSC022F-030.72M
Výrobca / Značka: Connor-Winfield
Popis produktu OCXO 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD
listoch: DOCSC022F-030.72M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DOCSC022F-030.72M
Číslo dielu DOCSC022F-030.72M Výrobca Connor-Winfield
popis OCXO 30.72MHZ 3.3V LVCMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1830 pcs Dátový hárok DOCSC022F-030.72M.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ OCXO
Veľkosť / rozmer 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) séria DOCSC
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVCMOS
Ostatné mená CW936CT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.330" (8.38mm) funkcie -
Frekvenčná stabilita ±20ppb Frekvencia 30.72MHz
Detailný popis 30.72MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) -