DOCSC012F-040.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC012F-040.0M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DOCSC012F-040.0M
Výrobca / Značka: Connor-Winfield
Popis produktu OCXO 40.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD
listoch: DOCSC012F-040.0M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie DOCSC012F-040.0M
Číslo dielu DOCSC012F-040.0M Výrobca Connor-Winfield
popis OCXO 40.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1475 pcs Dátový hárok DOCSC012F-040.0M.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ OCXO
Veľkosť / rozmer 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) séria DOCSC
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVCMOS
Ostatné mená CW934CT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.330" (8.38mm) funkcie -
Frekvenčná stabilita ±10ppb Frekvencia 40MHz
Detailný popis 40MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) -