DOCSC022F-024.576M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC022F-024.576M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DOCSC022F-024.576M
Výrobca / Značka: Connor-Winfield
Popis produktu OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD
listoch: DOCSC022F-024.576M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DOCSC022F-024.576M
Číslo dielu DOCSC022F-024.576M Výrobca Connor-Winfield
popis OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2270 pcs Dátový hárok DOCSC022F-024.576M.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ OCXO
Veľkosť / rozmer 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) séria DOCSC
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-SMD, No Lead Výkon LVCMOS
Ostatné mená CW882TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.330" (8.38mm) funkcie -
Frekvenčná stabilita ±20ppb Frekvencia 24.576MHz
Detailný popis 24.576MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) -