CZRER52C27
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C27 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRER52C27
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 27V 150MW 0503
listoch: CZRER52C27.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRER52C27
Číslo dielu CZRER52C27 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 27V 150MW 0503 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 811427 pcs Dátový hárok CZRER52C27.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 27V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0503 (1308 Metric)
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0503 (1308 Metric)
Ostatné mená 641-1229-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 80 Ohms Detailný popis Zener Diode 27V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 20V Číslo základnej časti CZRER52C27