CZRER52C20
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRER52C20
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 20V 150MW 0503
listoch: CZRER52C20.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRER52C20
Číslo dielu CZRER52C20 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 20V 150MW 0503 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 804753 pcs Dátový hárok CZRER52C20.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 20V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0503 (1308 Metric)
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0503 (1308 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 50 Ohms
Detailný popis Zener Diode 20V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 15V