CZRER52C24
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRER52C24
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 24V 150MW 0503
listoch: CZRER52C24.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRER52C24
Číslo dielu CZRER52C24 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 24V 150MW 0503 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 749019 pcs Dátový hárok CZRER52C24.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 24V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0503 (1308 Metric)
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0503 (1308 Metric)
Ostatné mená 641-1228-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 80 Ohms Detailný popis Zener Diode 24V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 18V Číslo základnej časti CZRER52C24
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRER52C2-HF
CZRER52C2-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 2V 150MW 0503
Skladom: 772812 pcs
Stiahnuť ▼: CZRER52C2-HF.pdf
RFQ
CZRER52C22
CZRER52C22
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 22V 150MW 0503
Skladom: 745278 pcs
Stiahnuť ▼: CZRER52C22.pdf
RFQ
CZRER52C24-HF
CZRER52C24-HF
popis: DIODE ZENER 24V 150MW 0503
Stiahnuť ▼: CZRER52C24-HF.pdf
CZRER52C2V2
CZRER52C2V2
Stiahnuť ▼: CZRER52C2V2.pdf
CZRER52C27
CZRER52C27
popis: DIODE ZENER 27V 150MW 0503
Stiahnuť ▼: CZRER52C27.pdf
CZRER52C2
CZRER52C2