CDBB3150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3150-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBB3150-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AA
listoch: CDBB3150-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBB3150-G
Číslo dielu CDBB3150-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 376035 pcs Dátový hárok CDBB3150-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 870mV @ 30A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AA (SMB) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Prevádzková teplota - prepojenie -50°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 150V 3A (DC) Surface Mount DO-214AA (SMB) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 150V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A (DC) Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz