CDBB3100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3100-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBB3100-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
listoch: CDBB3100-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBB3100-HF
Číslo dielu CDBB3100-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 319492 pcs Dátový hárok CDBB3100-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 810mV @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AA (SMB) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 641-1719-6
Prevádzková teplota - prepojenie -40°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz