CDBB3200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3200-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBB3200-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AA
listoch: CDBB3200-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBB3200-HF
Číslo dielu CDBB3200-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 389640 pcs Dátový hárok CDBB3200-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení DO-214AA (SMB) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 641-1721-2
CDBB3200-HF-ND
Prevádzková teplota - prepojenie -50°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 200V 3A (DC) Surface Mount DO-214AA (SMB) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 200V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A (DC) Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz