DBMMF25SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMF25SM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • správa
Špecifikácie DBMMF25SM
Číslo dielu DBMMF25SM Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 2055 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMF25SM
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMMF5W5S
DBMMF5W5S
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 5W5 F
Skladom: 21653 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMF5W5SA183
DBMMF5W5SA183
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 5W5 F ZINC
Skladom: 20434 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMF25S
DBMMF25S
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT