DBMMF25S
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMF25S
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMMF25S
Číslo dielu DBMMF25S Výrobca Bel
popis DSUB 25 F SOD FLOA G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2581 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť - séria -
obal - Ostatné mená CDBMMF25S
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu -
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie -
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál -
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť - Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba -
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMMF25SM
DBMMF25SM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Skladom: 2055 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMF25SA101
DBMMF25SA101
výrobcovia: Cannon
popis: DBMMF25SA101
Skladom: 2651 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMF25SE
DBMMF25SE
DBMMF25PA101
DBMMF25PA101
popis: DBMMF25PA101
DBMMF5W5P
DBMMF5W5P
popis: DSUB 5W5 M
DBMMF25SF179
DBMMF25SF179
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
DBMMF25S
DBMMF25S
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
DBMMF25PE
DBMMF25PE
popis: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
DBMMF25P
DBMMF25P
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 25 M SOD FLOA G50 ZINC
DBMMF25SNM
DBMMF25SNM
DBMMF25PK
DBMMF25PK
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
DBMMF25PF179
DBMMF25PF179
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety