DBMMF25SE
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMF25SE
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • správa
Špecifikácie DBMMF25SE
Číslo dielu DBMMF25SE Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 2006 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMF25SE
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal