DBMAMFT25SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAMFT25SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMAMFT25SNM
Číslo dielu DBMAMFT25SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4982 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDBMAMFT25SNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Cable Side (M3) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A