DBMAMFT25S
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAMFT25S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAMFT25S
Číslo dielu DBMAMFT25S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3285 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDBMAMFT25S
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Cable Side (M3)
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal