DBMAMFT25P
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAMFT25P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
1 pcs
5 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAMFT25P
Číslo dielu DBMAMFT25P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3221 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDBMAMFT25P
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Cable Side (M3)
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Súvisiace produkty
DBMAMFT25SA101
DBMAMFT25SA101
výrobcovia: Cannon
popis: DBMAMFT25SA101
Skladom: 2606 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAMFT25PNM
DBMAMFT25PNM
výrobcovia: Cannon
popis: DBMAMFT25PNM
Skladom: 1027 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAMFT25SNM
DBMAMFT25SNM
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
DBMAMFT25PA101
DBMAMFT25PA101
popis: DBMAMFT25PA101
DBMAMF25SF0
DBMAMF25SF0
popis: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50
DBMAMFT25S
DBMAMFT25S