DAMMP15SF
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMP15SF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DAMMP15SF
Číslo dielu DAMMP15SF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2795 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A