DAMMP11X1SP
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMP11X1SP
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMMP11X1SP
Číslo dielu DAMMP11X1SP Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2453 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 11 (10 + 1 Coax)
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets, Shielded
Detailný popis 11 (10 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 7.5A