DAMMP15SJ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMP15SJ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DAMMP15SJ
Číslo dielu DAMMP15SJ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2592 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMMP3C3SJ
DAMMP3C3SJ
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 3POS R/A SOLDER
Skladom: 1685 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMP15PJ
DAMMP15PJ
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Skladom: 3848 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMP15S
DAMMP15S
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
DAMMP3C3PJK87
DAMMP3C3PJK87
popis: CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
Stiahnuť ▼: DAMMP3C3PJK87.pdf
DAMMP15PF
DAMMP15PF
DAMMP15SJA197
DAMMP15SJA197
DAMMP15SJA101
DAMMP15SJA101