DAMME15S
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMME15S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DAMME15S.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMME15S
Číslo dielu DAMME15S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6307 pcs Dátový hárok DAMME15S.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Cable Side (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMME15SA101
DAMME15SA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 5212 pcs
Stiahnuť ▼: DAMME15SA101.pdf
RFQ
DAMME15S
DAMME15S
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 15 F SOD CLIN G50 ZINC
Skladom: 4377 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMME15SFA101
DAMME15SFA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Stiahnuť ▼: DAMME15SFA101.pdf
DAMME15PNMBF179AK52
DAMME15PNMBF179AK52
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Stiahnuť ▼:
DAMME15SF179A
DAMME15SF179A
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Stiahnuť ▼: DAMME15SF179A.pdf
DAMME15PZA101
DAMME15PZA101
popis: DSUB 15 M PCB STR CLIN G50 CAD
DAMME15PZ
DAMME15PZ
popis: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Stiahnuť ▼: DAMME15PZ.pdf
DAMME15SC
DAMME15SC
Stiahnuť ▼: DAMME15SC.pdf
DAMME15SCF225
DAMME15SCF225
Stiahnuť ▼: DAMME15SCF225.pdf
DAMME15SF
DAMME15SF
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
Stiahnuť ▼: DAMME15SF.pdf
DAMME15PK87
DAMME15PK87
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT