DAMME15S
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMME15S
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 15 F SOD CLIN G50 ZINC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMME15S
Číslo dielu DAMME15S Výrobca Bel
popis DSUB 15 F SOD CLIN G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4377 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 1
obal - Ostatné mená CDAMME15S
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Phosphor Bronze
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Green
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMME15S
DAMME15S
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 6307 pcs
Stiahnuť ▼: DAMME15S.pdf
RFQ
DAMME15SC
DAMME15SC
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Skladom: 2914 pcs
Stiahnuť ▼: DAMME15SC.pdf
RFQ
DAMME15PR
DAMME15PR
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Stiahnuť ▼: DAMME15PR.pdf
DAMME15PNMBF179AK52
DAMME15PNMBF179AK52
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Stiahnuť ▼:
DAMME15SCF225
DAMME15SCF225
Stiahnuť ▼: DAMME15SCF225.pdf
DAMME15PZ
DAMME15PZ
popis: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Stiahnuť ▼: DAMME15PZ.pdf
DAMME15SF179A
DAMME15SF179A
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Stiahnuť ▼: DAMME15SF179A.pdf
DAMME15SF
DAMME15SF
výrobcovia: ITT Cannon, LLC