DAMME15PZ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMME15PZ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
listoch: DAMME15PZ.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMME15PZ
Číslo dielu DAMME15PZ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5967 pcs Dátový hárok DAMME15PZ.pdf
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A