DAMAM15SF225
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15SF225
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DAMAM15SF225.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM15SF225
Číslo dielu DAMAM15SF225 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2869 pcs Dátový hárok DAMAM15SF225.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Stainless Steel séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15SF225
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 30.0µin (0.76µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM15SA101F0
DAMAM15SA101F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 15 F CRIMP F0 CAD
Skladom: 5369 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM15SA101F0.pdf
RFQ
DAMAM15SA183
DAMAM15SA183
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 5534 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM15SF225F0
DAMAM15SF225F0
popis: DSUB 15 F CRIMP F0 SS SHL F225