DAMAM15SA101F0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15SA101F0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 15 F CRIMP F0 CAD
listoch: DAMAM15SA101F0.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM15SA101F0
Číslo dielu DAMAM15SA101F0 Výrobca Cannon
popis DSUB 15 F CRIMP F0 CAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5369 pcs Dátový hárok DAMAM15SA101F0.pdf
Shell Finish Thickness - séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15SA101F0
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 500
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Typ kontaktu Signal
Typ konektora Receptacle for Female Contacts Štýl konektora D-Sub, High Density
farba -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM15S-F16
DAMAM15S-F16
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Skladom: 5255 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM15PNMK52
DAMAM15PNMK52
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Skladom: 1489 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM15PNMK52.pdf
RFQ
DAMAM15SA101
DAMAM15SA101
Stiahnuť ▼: DAMAM15SA101.pdf
DAMAM15SA197F0
DAMAM15SA197F0
popis: DSUB 15 F CRIMP F0 TIN
Stiahnuť ▼:
DAMAM15SF225
DAMAM15SF225
Stiahnuť ▼: DAMAM15SF225.pdf
DAMAM15S
DAMAM15S
popis: DSUB 15 F CRIMP G50 ZINC