DAMAM15SA183F0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15SA183F0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 15 F CRIMP F0
listoch:
  • správa
Špecifikácie DAMAM15SA183F0
Číslo dielu DAMAM15SA183F0 Výrobca Cannon
popis DSUB 15 F CRIMP F0 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8921 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15SA183F0
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 500
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Typ kontaktu Signal