2DB-52SF173
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2DB-52SF173
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
listoch: 1.2DB-52SF173.pdf2.2DB-52SF173.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 922 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 2DB-52SF173
Číslo dielu 2DB-52SF173 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 922 pcs Dátový hárok 1.2DB-52SF173.pdf2.2DB-52SF173.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) Double Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria Micro, 2D
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 52
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti -
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Funkcia príruby Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A