2DB-52SA156
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2DB-52SA156
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
listoch: 1.2DB-52SA156.pdf2.2DB-52SA156.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 2DB-52SA156
Číslo dielu 2DB-52SA156 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4239 pcs Dátový hárok 1.2DB-52SA156.pdf2.2DB-52SA156.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) Double Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria Micro, 2D
obal Bulk Ostatné mená I2DB-52SA156
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 52 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A