2DB-52SF171
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2DB-52SF171
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
listoch: 2DB-52SF171.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 2DB-52SF171
Číslo dielu 2DB-52SF171 Výrobca ITT Cannon, LLC
popis CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1083 pcs Dátový hárok 2DB-52SF171.pdf
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Crimp
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria Micro, 2D Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 52
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu 2DB-52SF171
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti -
Rozšírený popis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp popis CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Mating Side, Female Screwlock (4-40) Aktuálne hodnotenie 5A