222AMVBBR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
222AMVBBR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 222AMVBBR
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V
listoch: 222AMVBBR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie 222AMVBBR
Číslo dielu 222AMVBBR Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 403761 pcs Dátový hárok 222AMVBBR.pdf
Stýl ukončenia Gull Wing Prepnúť cestovanie 0.25mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria 222A
obal Tape & Reel (TR) obrys 6.20mm x 6.20mm
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzkové sily 260gf
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 200,000 Cycles Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Napätie osvetlenia (nominálne) - Typ osvetlenia, Farba -
osvetlenie Non-Illuminated Vlastnosti Tactile Feedback
Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 12VDC
obvod SPST-NO Typ pohonu Standard
Orientácia pohonu Top Actuated Materiál pohonu -
Dĺžka pohonu, pravý uhol - Pohon Výška mimo PCB, vertikálna 5.00mm