222AMVCBR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 222AMVCBR
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
listoch: 222AMVCBR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10450 pcs
  • správa
Špecifikácie 222AMVCBR
Číslo dielu 222AMVCBR Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 463294 pcs Dátový hárok 222AMVCBR.pdf
Stýl ukončenia Gull Wing Prepnúť cestovanie 0.25mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria 222A
obal Tape & Reel (TR) obrys 6.20mm x 6.20mm
Ostatné mená 222A-MVCBR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzkové sily 260gf Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 200,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - osvetlenie Non-Illuminated
Vlastnosti Tactile Feedback Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 12VDC obvod SPST-NO
Typ pohonu Standard Orientácia pohonu Top Actuated
Materiál pohonu - Dĺžka pohonu, pravý uhol -
Pohon Výška mimo PCB, vertikálna 7.00mm